+38-(095)-500-40-30

Блог

Готель Корона
21 квітня, 2020
Готель Корона

Весна - це час коли природа просинається и життя стає жвавішим. Та зараз навпаки здається, що час зупинився. Дорогі гості, ми дуже за вами сумуємо. Сподіваємося, ви всі здорові. І що скоро подорожі знову стануть звичною частиною нашого життя. 

Комплексний сніданок
1 січня, 2020
Готель Корона

З Новим Роком!

Цифра 2020 виглядає і звучить трохи нереально. Наче з фільмів про майбутнє) Що ж, ще не так давно багато наших, таких вже буденних, речей здавалися неможливими. А зараз ми вибираємо і бронюємо готелі в декілька натисків прямо з дому, перетинаємо країни і океани за лічені години, маємо мапи незнайомих міст в телефоні, з якого моментально відправляємо фотографії рідним зі своїх подорожей. Фантастика ж, правда?
Нехай новий рік принесе нам нові відкриття, але головне - фантастичні враження від подорожей і звичайних днів. Дякуємо, що обираєте готель Корона! З Новим Роком!

Тариф вихідного дня
14 грудня, 2019
Акція

Тариф вихідного дня

У нас приємна новина для тих, хто збирається до Києва на вихідні. Ми запускаємо акцію "Тариф вихідного дня" і даруємо знижку -20% на проживання в суботу та неділю

25 листопада, 2019 | Новини

Оновлення номерів

Дорогі гості, нам дуже хочеться якомога швидше оновити всі наші номери і зробити їх максимально комфортними для вашого проживання. Реновація номерного фонду вимагає часу і планування. Ми стараємось! Хочемо показати вам два оновлених стандартних номери на другому поверсі: №10 і №9.

Готель Корона
Комплексний сніданок
11 листопада, 2019
Новини

Комплексні сніданки

Ми оновили наш комплексний сніданок! Якщо ви бронюєте номер онлайн, ви можете додати до своєї броні комплексний сніданок, який складається з трьох пунктів: основне блюдо, десерт і напій. З кожного розділу вибираєте одну позицію, складаючи свою ідеальну ранкову трапезу. Якщо ви не замовляли сніданок, то у нашому ресторані знайдете безліч ранкових страв в основному меню.

Illustration
30 серпня, 2019
Новини

Нова кава-машина

Кава в нашому ресторані стала ще смачніша. Приходьте знайомитися з новою кавовою машиною Liberty's. Еспрессо, капучіно, американо, флет вайт - що ви виберете? Наш ресторан та обслуговування в номерах працюють цілодобово.

Illustration
23 липня, 2019
Новини

Ласкаво просимо!

Ласкаво просимо на оновлений офіційний сайт Korona Hotel! Тут ви завжди зможете знайти актуальну інформацію про наши номери, послуги та спеціальні пропозиції, а також довідатися про наявність вільних місць та забронювати номер онлайн.
Крім цього, ми будемо публікувати цікаві матеріали про подорожі. Залишайтеся з нами!